Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.

Projekty domów drewnianych są w obecnych czasach doskonałą alternatywą dla osób myślących o zdrowiu swojej rodziny. Domy drewniane są bowiem ekologicznym i praktycznym [ + ]

Formy zamówień / czas realizacji

Każde zamówienie jest potwierdzane telefonicznie lub e-mailem. Standardowy czas realizacji zamówienia 3-7 dni roboczych.

 • ZAMÓWIENIE INTERNETOWE poprzez formularz na stronie

 • ZAMÓWIENIE TELEFONICZNE:
  Tel.: 12 656 35 41

 • ZAMÓWIENIE FAKSEM:
  fax: 12 397 31 15

Proszę podać:

- nazwę projektu
- imię i nazwisko zamawiającego
- adres do rachunku/faktury
- telefon kontaktowy
- adres do wysyłki (jeśli jest inny niż do rachunku)

PŁATNOŚĆ ZA PROJEKT:

- przesyłka za pobraniem
- przelew na konto:

Koszty przesyłki pokrywa pracownia!

Wszystkie transakcje zawierane są na podstawie przepisów kodeksu cywilnego, ustawy z 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie Kodeksu Cywilnego (Dz. U. Nr 141 poz. 1176 oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204).

Warunki zwrotu lub wymiany projektu:

 • Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu możesz zwrócić zamówiony projekt lub wymienić go na inny

  Konsument może zrezygnować z zakupu dokonanego na zasadach sprzedaży wysyłkowej, bez podania przyczyny, jeśli w ciągu 10 dni od daty otrzymania przesyłki z projektem zgłosi fakt odstąpienia od zakupu oraz dostarczy zwracany towar do naszej firmy (osobiście lub drogą pocztową) nie później niż 14-tego dnia od daty jego otrzymania.

 • Prosimy o informację o zwrocie projektu

 • Warunkiem przyjęcia zwrotu jest oddanie projektu w nienaruszonej postaci, tj. bez śladów użycia, zniszczenia, kopiowania

 • Zwrot projektu przyjmujemy wyłącznie firmami kurierskimi lub przesyłką poleconą (ze względu na wysoką wartość przesyłki). Zwrócony towar należy bezpiecznie zapakować, dołączyć oryginał paragonu/faktury i odesłać na adres wskazany przez nas telefonicznie lub e-mailowo. Przesyłki na nasz koszt nie będą przyjmowane i będą zwracane do nadawcy.

 • Gwarantujemy zwrot wartości dokumentacji projektu pomniejszony o koszty jego wysyłki. Pieniądze zwracamy przelewem na wskazane konto bankowe w terminie do 14 dni roboczych od otrzymania przesyłki.